KURUMSAL


Rize Destan Taşımacılık 1990 yılından bu yana nakliye tecrübesi, 2013 yılından beri evden eve eve taşımacılık tecrübesi ile "yükünüzü yük etmeyin" mottosuyla yola çıkmış, sizlerin hayatını kolaylaştırmak; taşınmak gibi zahmetli ve zorlayıcı bir işi sizin için yerine getirmek için kurulmuştur.

Tecrübeli, güvenilir, hızlı çalışan ekibimiz ile şehir içi ve şehirler arası ev ve kurumsal taşımalarınızı profesyonelce yapıyoruz. Asansörlü taşımacılığı Rize'de ilk defa yapan firmamızın bütün taşıma belgeleri de mevcuttur. Referanslarımız arasında Sayın Belediye Başkanımız Reşat Kasap, Rize Polis Okulu, Rize Halk Sağlığı Merkezi, Çaykur gibi sayısız kişi ve kuruluşlar vardır.

Türkiye'nin her yerinden Rize'ye, Rize'den Türkiye'nin tüm şehirlerine taşıma yapmaktayız. Ambalajlarımız birinci kalitededir ve taşınma esnasında sizin için koli temini yapıyoruz. Sigortalı ve garantili taşımacılık, profesyonel ekip, asansörümüz ve açık/kapalı taşıma kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

 

 

  • Yalnızca en iyi değil en kaliteli en güvenilir en itinalı ve en pratik nakliye şirketi dendiğinde akla gelen ilk firma olmak.
  • Köklü geçmişimize yakışır bir şekilde şehirler arası -şehirler içi taşımacılık  ve depolama hizmetlerimizle itinadan  ödün vermeden çalışırız.